Vo februári tohto roku som utrpel zranenie počas lyžovania v rakúskych Alpách. Čiastočne som si natrhol lýtkový sval pravej nohy. Lekár mi odporučil Bemer a po piatich dňoch liečby Bemerom som mohol opäť lyžovať. Od prvého dňa používania Bemer som si však všimol veľa dôležitých zmien: celkovo som bol pokojnejší, menej nervózny, cítil som sa dobre, plný energie. Spánok sa mi upravil. Môj výkon sa výrazne zlepšil. Cítil som sa ako iný človek, akoby som sa znovu narodil. Bemer teraz užíva celá moja rodina a videli sme ešte jeden dôležitý efekt: výrazne sa zlepšila imunita všetkých členov mojej rodiny. Ďakujem Bemer!

Peter G.

CEO veľkej výrobnej spoločnosti v Českej republike

Mám 60 rokov, takže ma neprekvapilo, keď ma začala trápiť chrbtica. Bolesti sa objavili spočiatku len po 18 jamkách, ale potom boli takmer stále. Bolesti ma budili aj v noci, a tabletky na bolesť takmer vôbec nezaberali, alebo len krátkodobo. Lekári mi predpísali tabletky aj krémy a odporučili mi rôzne cvičenia. Chvíľu to bolo lepšie. Ale golf som už hrať nemohol. Chodil som aj k chiropraktikovi a akupunkturistovi. Aj to pomohlo len dočasne. Pilates mal dobrý účinok. Ale stále som mal bolesti. V tom čase som začal hľadať riešenie na webe a našiel som webovú stránku Dr.Pásztora. Najprv som chodil do ambulancie Bemer v Bratislave, pán doktor Pásztor mi nastavil liečbu. Bolo mi lepšie, tak som si prístroj BEMER prenajal na mesiac. Keď som ho mohol používať doma 20 minút dvakrát denne, zlepšenie bolo evidentné. Zároveň som pokračoval v cvičení jógou a chodil som aj na akupunktúru. Po šiestich týždňoch terapie Bemer som sa mohol vrátiť na golfové ihrisko. Kúpil som si prístroj Bemer a používam ho každý deň pravidelne 2x 20 minút . A hrám svoj obľúbený golf, bez bolestí. Bemer liečbu si dávam aj pred hrou na lepšie rozcvičenie svalov aj celého tela. A tiež po hre pre lepšiu a rýchlejšiu regeneráciu. Proste je to super !

Jozef M.

vášnivý golfista

Mávala som naozaj ťažké záchvaty migrény niekoľko krát do mesiaca. Nevedela som sa postarať ani o seba, ísť do práce ani pomyslieť. Moja rodina tým veľmi trpela. Nepomáhalo mi nič, aj keď som užívala tie najmodernejšie lieky. Počas záchvatu ma môj obvodný lekár vždy injekciami uspal. Niekedy som prespala aj 2-3 dni, kým bolesti ustúpili. A vedela som, že to príde znovu a znovu. Boli to strašné dni, už by som to nechcela zažiť. Keď som prvý krát počula o fyzikálnej cievnej liečbe, pomyslela som si, no ďalši chyták, ďalší "zázrak". Ale čo už môžem stratiť? Tak som si prístroj prenajala na dva mesiace. Používala som ho podľa odporúčania pána doktora Pásztora 2x denne. Pán doktor nastavil programy konkrétne pre moje bolesti hlavy. Nechcelo sa mi veriť: prvý slabší záchvat migrény sa objavil po dvoch týždňoch užívania fyzikálnej cievnej liečby, po stresovej situácii v práci. Ale záchvat sa tentoraz nerozvinul do obvyklej intenzity. Nemusela som dokonca užiť ani lieky proti bolesti. A potom som nemala záchvat migrény celý mesiac! Život bez migrény, bez vyradenia zo života s rodinou. Neskutočné! Nádherné ! Manžel tiež používal fyzikálnu cievnu liečbu, keď sme už prístroj mali doma. Má dlhé roky bolesti v krížoch,  a tiež mu BEMER veľmi pomohol. Dokonca si išiel zahrať golf, čo už pre bolesti v krížoch dlho nemohol. Tak som prístroj po dvoch mesiacoch vrátila. Ďalší mesiac bol ešte bez migrény. A potom to prišlo znovu. S rovnakou intenzitou a priebehom, ako dovtedy. Pochopila som, že to bez pravidelnej fyzikálnej cievnej liečby to, žiaľ, nepôjde. Tak som si prístroj zakúpil. Používam fyzikálnu cievnu liečbu už viac ako rok. Záchvat migrény sa občas objaví, ale je mierny a ustupuje veľmi rýchlo. Som veľmi spokojná. Môj život s fyzikálnou cievnou liečbou skutočne zásadne zmenil k lepšiemu

Magdaléna M.

Mám cukrovku II. typu už viac ako 10 rokov. Nohy som mal často studené, a pociťoval som také zvláštne brnenie. Ale nevenoval som tomu žiadnu pozornosť. V decembri 2018 som objavil malú ranu na päte. K lekárovi som nešiel, preväzoval som si to sám. Keď sa to začalo zväčšovať, predsa som išiel svojmu obvodnému lekárovi, ktorý mi hneď povedal, že to, žiaľ, určite bude z cukrovky. Poslal ma na chirurgiu a angiológiu. Na angiografii sa ukázalo, že hlavné tepny mám chvalabohu v poriadku. Rana sa ale postupne zväčšovala, a objavila sa ďalšia na II. prste. Objavili sa značné bolesti, najmä v noci. Preväzy neprinášali takmer žiadny efekt, rany sa nehojili takmer vôbec. Vtedy mi kamarátka, ktorá má cukrovku I. typu 3 roky, povedala, že existuje fyzikálna cievna liečba, či by som to nechcel vyskúšať. Ona mala prístroj doma, a povedala mi, že môžem k nim chodiť na liečbu. Príliš neverím na takéto veci, ale som si povedal, že čo sa mi môže stať, keď to vyskúšam. Napriek tomu, že som nemohol chodiť pravidelne, lebo som kamionista, rany sa začali hojiť. Čo ma však potešilo najviac, že začali ustupovať ukrutné bolesti. Po mesiaci som už musel uznať, že hojenie sa urýchlilo, a rana na prste sa úplne vyhojila. Tak som si prístroj zakúpil aj ja. Odvtedy používam túto skvelú technológiu a nohy mi začali ožívať. Dnes už nemám žiadne bolesti, rany sa netvoria, a nohy mám teplé. Pomaly ustupuje aj brnenie v nohách.

Ĺudovit S.

Mám cukrovku už viac ako pätnásť rokov. Asi prvých päť rokov som sa liečil len liekmi. Potom sme prešli na inzulín, musím si pichať päťkrát denne. Glykémia sa držia celkom dobre. Žiaľ, asi pred rokom a pol začali problémy s nohami, teda s cievami na nohách. Hlavná tepna na predkolení ľavej nohe sa mi úplne upchala, čo mi museli operovať dvojitým bypassom a implantátom z umelej cievy. Na tejto operovanej ľavej nohe som mal aj niekoľko nehojacich sa rán. Žiaľ, po niekoľkých mesiacoch sa implantovaná umelá cieva opäť úplne upchala. Ďalšou operáciou bola cieva vyčistená. Žiaľ, vzniknuté rany sa napriek všetkým liečebným postupom nezahojili. Preto som sa ja a moja rodina snažili hľadať na internete iné riešenia na vyliečenie nehojacich sa rán, keďže chirurgovia, ktorí ma operovali, mi rany zahojiť nevedeli. Takto sme našli informácie o fyzikálnej cievnej terapii BEMER a našli sme Dr. Pásztora, ktorého sme navštívili v jeho ordinácii v Bratislave. Pán doktor nás privítal veľmi ochotne. Vysvetlil možnosti liečby v mojom prípade, ako prístroj funguje, aké má funkcie a zostavil mi program na mieru. Niekoľko dní po začiatku liečby boli chirurgovia, ktorí mi obväzovali rany, prekvapení, ako rýchlo sa moje rany hojili. Čo je tiež veľmi dôležité, bolesť boli preč a rany boli úplne zahojené v priebehu pár týždňov. Prístroj som si kúpil na odporúčanie doktora Pásztora a odvtedy ho pravidelne ho používam. Pána doktora Pásztora viem konzultovať o liečbe, ak mám prípadne nejaký nový problém. Moje nohy sú teplé, žiadne bolesti nemám a rany sú úplne zahojené. Kúpiť si Bemer a užívať ho pravidelne a dlhodobo sa ukázalo ako dobré rozhodnutie.

Justus P.